Новини

Представники компаній POSCO INTERNATIONAL CORPORATION і OREXIM GROUP відвідали адміністрацію Миколаївського морського порту та обговорили розвиток державно-приватного партнерства та можливості залучення коштів у розвиток інвестиційних проектів

16 липня 2019 року представники корейської компанії POSCO INTERNATIONAL CORPORATION та OREXIM GROUP відвідали адміністрацію Миколаївського морського порту з метою обговорення потенційного співробітництва в порту.

Сторони обговорили розвиток державно-приватного партнерства та можливості залучення коштів у розвиток інвестиційних проектів. POSCO INTERNATIONAL та OREXIM вже реалізують проект високотехнологічного елеваторного комплексу «Миколаївський комбінат хлібопродуктів» («МКХП»), загальним обсягом зберігання 142 тис. тон зерна. Щорічно POSCO INTERNATIONAL відвантажує з України на експорт близько 1-1,3 млн. тон зерна.

В ході зустрічі представники компаній оглянули хід будівництва терміналу і реконструкцій причалу №10. Також вони обговорили можливість співпраці на інших інвестиційних майданчиках порту — причалах №14 (А), 16 і 17. Крім того, керівництво Миколаївської філії ДП «АМПУ» ознайомило членів делегації із особливостями, інфраструктурою та потенціалом Миколаївського порту.