Новини

Уряд України підтримав законопроєкт щодо оподаткування у рамках державно-приватного партнерства

Кабінет Міністрів України підтримав проєкт закону про внесення змін до Податкового кодексу щодо реалізації проєктів на умовах державно-приватного партнерства, що зокрема регулюватиме оподаткування платників в умовах дії договорів, у тому числі концесійних з метою зростання економіки України, створення нових робочих місць, залучення іноземних інвестицій, розвитку інфраструктури.

Результатом попереднього реформування законодавства України у сфері ДПП, включаючи концесійне, є прийнятий Закон України «Про концесію» від 3.10.2019 № 155-ІХ, який набрав чинності 20.10.2019. Для того, щоб забезпечити практичну реалізацію цього закону, виникла необхідність внести зміни та доповнення до Податкового кодексу України, зокрема щодо особливостей оподаткування платників податків в умовах дії договорів, укладених в рамках ДПП, у т.ч. концесійних договорів.

Законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення умов для модернізації інфраструктури шляхом реалізації проєктів на умовах державно-приватного партнерства, у тому числі концесії» будуть регулюватися особливості оподаткування платників податків в умовах дії договорів, укладених в рамках державно-приватного партнерства, у тому числі концесійних договорів. Внесення змін надаватиме можливість реалізовувати масштабні проєкти на умовах державно-приватного партнерства.

27/05/2020